prezentowyzaulek.pl

Blog ogólnotematyczny z kategorii DIY, Lifestyle, Dom, Uroda i Zdrowie.

DomLifestyle

Jakie prezenty na święta dla chłopaka?

Jakie prezenty na święta dla chłopaka?

Czasami znalezienie pomysłu na podarunek dla swojej drugiej połówki budzi zamęt w głowie. Zobacz nasze propozycje! Dowiedz się, jakie prezenty na święta dla chłopaka są najlepsze.

Szczoteczka elektryczna idealna na święta!

Elektryczna szczoteczka to niezwykle przydatny gadżet, który pozwala zachować odpowiednią higienę jamy ustnej. Ze względu na dużą skuteczność, dentyści rekomendują używanie tego typu szczoteczek. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów szczoteczek elektrycznych, takich jak:

  • szczoteczka obrotowa – podstawowy wariant, w której główka szczoteczki wykonuje ruchy obrotowe wokół własnej osi.
  • szczoteczka obrotowo-pulsacyjna – troszkę wyższy model niż poprzednia. Szczoteczka wykonuje tak jak poprzednio ruchy obrotowe, ale do tego dochodzą jeszcze ruchy pulsacyjne. 
  • szczoteczka soniczna – w której główka wykonuje ruchy wymiatające, przy jednoczesnym wytwarzaniu drgań.
  • szczoteczka ultradźwiękowa – najbardziej zaawansowana. Polega na generowaniu fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości.

Wybór jednej z nich jest uzależniony głównie od budżetu jaki przeznaczamy na zakup upominków. Szczoteczka elektryczna to zazwyczaj zakup na lata, więc warto zainwestować trochę więcej w taki praktyczny sprzęt. Dzięki niemu zadbasz o swoje zęby długofalowo.

Jakie prezenty na święta dla chłopaka

Prezent dla gracza – jakie prezenty na święta dla chłopaka?

Chłopak który jest graczem to istna kopalnia pomysłów na prezent świąteczny. Ważne jest odpowiednio wcześniej przed świętami posłuchać chłopaka i zapamiętać o jakich grach czy gadżetach mówi. Dodatkowo, dobrym pomysłem jest też zapytanie jego znajomych o ewentualną podpowiedź. W przypadku gracza dobrym pomysłem na prezent może okazać się gamingowy gadżet np. kubek w kształcie kontrolera, mouse bungee czy figurka z ulubionej gry. Nieco droższą propozycją może okazać się sprzęt gamingowy np. nowy kontroler Xbox lub Playstation (w zależności od platformy), myszka, słuchawki, podkładka pod mysz czy klawiatura. Ostatnią opcją jest zakup gry. Warto w tym przypadku spróbować zaglądnąć na “listę życzeń” na koncie chłopaka np. Steam, Origin czy Epic Games lub tak jak wcześniej wspominaliśmy, zapytać znajomych.

Ubrania i bielizna – dobry prezent na święta?

Odpowiadając na pytanie jakie prezenty na święta dla chłopaka, nie mogło zabraknąć bardziej tradycyjnych i sprawdzonych rozwiązań. Bezpiecznym, dobrym wyborem będzie bluza z kapturem lub bez. Jeżeli chłopak posiada bardziej elegancki gust, można pokusić się o koszulę (warto sprawdzić rozmiar innej którą posiada). Klasykiem w tej kategorii są oczywiście skarpetki i bokserki. Ich dużą zaletą jest ogromny wybór i niewielka szansa że nie trafimy w odpowiedni rozmiar. Jeżeli twój chłopak lubi sporty zimowe, dobrą opcją mogą okazać się okulary, spodnie czy kurtka na narty. W kwestii dodatków, warto wspomnieć o zegarku na pasku. Jest to świetny dodatek do stylizacji, który niekoniecznie musi być dużym wydatkiem. Dostępne są tańsze modele np. marki Diesel czy Fossil. Teraz już wiesz jakie prezenty dla chłopaka na święta są najlepsze!

Udostępnij