prezentowyzaulek.pl

Blog ogólnotematyczny z kategorii DIY, Lifestyle, Dom, Uroda i Zdrowie.

Lifestyle

Koszulki reklamowe z logo – jakie wybrać i gdzie je zamówić?

Koszulki reklamowe z logo – jakie wybrać i gdzie je zamówić?

T-shirty z logo to opłacalny i wszechstronny sposób promowania firmy w celu zwiększania jej widoczności i budowy pozytywnego wizerunku. Jak wybrać najlepsze koszulki reklamowe z logo i gdzie je zmówić?

Dlaczego warto wybrać koszulki z logo firmy?

Koszulki reklamowe z logo to bardzo często wykorzystywany element garderoby w celach marketingowych. Taka odzież reklamowa z logo ma bardzo szerokie zastosowanie, na przykład może być ona rozdawana bezpłatnie na eventach, w ramach kampanii promocyjnych lub przekazana pracownikom jako część ich ubioru pracowniczego.

Do najważniejszych korzyści wynikających z używania T-shirtów z logo zaliczane są:

  • Opłacalność – koszulki są stosunkowo niedrogie w realizacji i można je kupować hurtowo w dużych nakładach, aby uzyskać jeszcze większe oszczędności. Z tego względu nadają się też do mniejszych firm.
  • Szeroki zasięg odbiorców – takie ubrania mogą nosić osoby w każdym wieku i każdej płci, a także mogą być przekazywane podczas różnych wydarzeń i w wielu miejscach, dlatego mają uniwersalne zastosowanie.
  • Zwiększenie świadomości marki – odzież reklamowa z logo zwiększa rozpoznawalność marki, ponieważ jej logo jest widoczne na koszulce i może zauważyć je duża liczba osób.
  • Sprawdzone jako odzież robocza – także takie ubrania mogą być zastosowane jako robocze i przekazane pracownikom, by ochronić ich prywatne ubrania przed zniszczeniem i zabrudzeniem.

W jakich wariantach dostępne są T-shirty z logo?

T-shirty są ubraniami oferowanymi w różnych wariantach. Jako odzież pod nadruk mogą sprawdzić się następujące rodzaje koszulek:

Klasyczne bawełniane T-shirty to najpopularniejszy rodzaj ubrań reklamowych. Są one wykonane z gładkiej tkaniny bawełnianej i dostępne są w różnych kolorach, dlatego można dobrać je do oczekiwań firmy. Występują w różnych wariantach jakościowych.

Drugą propozycją są T-shirty z dekoltem w kształcie litery V. W porównaniu z tradycyjnymi T-shirtami z okrągłym dekoltem mają bardziej elegancki wygląd. Często wybierane są one jako koszulki reklamowe dla kobiet.

Elegancko prezentują się też koszulki polo. Te koszulki mają kołnierzyk i guziki i są uznawane za bardziej profesjonalne i eleganckie ubrania robocze.

Również można zdecydować się na T-shirty z elastanem. W zestawieniu do zwykłych koszulek bawełnianych mają one dodatek elastanu, który nadaje im większą elastyczność i podnosi ich trwałość.

Producenci mogą też zaoferować T-shirty sportowe. Takie koszulki są wykonane z odprowadzających wilgoć i oddychających materiałów i są przeznaczone do aktywności fizycznej. Często używane są podczas eventów sportowych oraz jako reklama przez producentów wyposażenia sportowego.

Odzież reklamowa z logo – jak ją zamówić?

Jeśli potrzebna jest odzież reklamowa z logo dla firmy, można zamówić ją w wielu firmach, na przykład bezpośrednio u producentów czy w agencjach reklamowych. Zlecenie można też przekazać online.

Do złożenia zamówienia na koszulki reklamowe trzeba wybrać ich rodzaj, rozmiar oraz przekazać do producenta projekt graficzny, jakie ma być na nich wykonany.

Udostępnij